Warning: Use of undefined constant ICL_LANGUAGE_CODE - assumed 'ICL_LANGUAGE_CODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/2016.tartuvalgus.ee/public_html/wp-content/themes/x-child/functions.php on line 32

Aeg:

21.10.2016

Kestvus:

09:00 – 18:00 (sisaldab kohvipause ja lõunasööki)

Koht:

Aparaaditehas, Kastani 42, Tartu

Piletid:

55 EUR / 35 EUR õpilastele
Osta piletid Piletilevist või Eventbrite kaudu

Eesmärk:

Valgusdisaini konverents toimub pärast IALD arhitektuurse valguse töötubade nädalat, päev enne valgusfestivali Tartu Valgus 2016 publikule avamist. Erialaspetsialistidele ja valgushuvilistele mõeldud sündmuse eesmärgiks on luua otsekontakte, vahetada teadmisi eri valdkondade esindajate vahel. Haridusliku suunaga sündmusel astuvad lavale kogemustega tuntud esinejad, kelle töö ja/või akadeemiline uurimisteema on seotud valguse, taju ja avaliku ruumiga.

Valguskonverentsiga loodame tuua kokku valgusdisainiga tegelevad kunstnikud, planeerijad, arhitektid ja üliõpilased – kõik, keda töö või huvi seob avaliku ruumi kujundamisega. Eesmärgiks on luua platvorm, mis kogemuste vahetamise kaudu ergastaks valdkondadeülest ja laiemat mõtlemist valguse ja valgusdisaini vallas.

Konverentsiga samaaegselt toimub hetkel oluliste valgustusfirmade ja organisatsioonide ja tootjate Valgusmess, mis annab eri osapooltele veel ühe võimaluse suhete loomiseks.

Päeva lõpetavad lühiettekanded PechaKucha formaadis, mis annab võimaluse kuulata võimalikult paljusid esinejaid kiires ja meelelahutuslikus vormis.

Ajakava:

Tutvu konverentsi ajakava ja ettekannetega

Kuidas registreeruda:

Palume täita registreermisvormi siin

Lisainfo:

Sabine DeSchutter
konverentsi kuraator
+49 151 2684 0328
sabine@tartuvalgus.ee  


 

Jaga teistega: