Ootame ettevõtteid esitlema oma tooteid ja teenused TAVA 2016 Valgusmessil!

Pöördume Teie poole TAVA 2016 raames toimuva valgusmessiga.

Paralleelselt festivali konverentsiga toimub 21. oktoobril valgustusfirmade, organisatsioonide ja tootjate näitus-mess, mille eesmärk on viia omavahel kokku tootjad ja professionaalid, kes oma loomingus erinevaid valgustooteid kasutavad – disainerid, kunstnikud, arhitektid, aga ka kõik teised valgushuvilised.

Teil on suurepärane võimalus tutvustada ettevõtte olemasolevaid ning uusi tooteid ja teenuseid, kutsuda oma toodeteesitlusele nii konverentsil osalejaid kui ka partnereid väljastpoolt. See on ideaalne võimalus kontaktide vahetamiseks ja uute suhete loomiseks.

Valgusmess toimub Tartus Aparaaditehases. Kohamaksumus on 150€/m2. Hinnale lisandub käibemaks. Koha suuruse ja asukoha saab ettevõte ise valida. Kehtib first come first serve põhimõte. Iga ostetud ruutmeetriga kaasneb ettevõttele üks pääse messile ja konverentsile koos lõunaga. Oleme tehnilise poole pealt abivalmis ning arutame meelsasti Teiepoolseid ettepanekuid ja pakkumisi. Lisaks on võimalik festivali ning valgusharidust Eestis toetada:

300€ – 5-minutiline sponsoresitlus konverentsi raames.

Valgusmessile registreerimise ankeedi ning rohkem informatsiooni leiate aadressilt: https://2016.tartuvalgus.ee/et/konverents/valgusmess. Täpsustavate küsimuste korral võtke meiega ühendust.

Ootame Teid!

Tartu Valgus 2016 korraldustoimkond

Oliver Kivimäe

Valgusmessi kuraator
Tel +372 5558 5209
oliver@tartuvalgus.ee
www.tartuvalgus.ee